• -1 000,00 Kč
Sedací vak BAMBOO KLASIK MODERN...
Sedací vak BAMBOO KLASIK MODERN...
Sedací vak BAMBOO KLASIK MODERN...
Sedací vak BAMBOO KLASIK MODERN...

Sedací vak BAMBOO KLASIK MODERN CROCODILE

Perfektní doplněk do dětského pokoje či studentského pokoje. Vak BAMBOO využijete i v zahradních terasách a kdekoliv kde potřebujete pohodlně lenošit. Sedací vak BAMBOO je prostě ideální. Nyní v luxusním moderním potahu stříbrná crocodile

Skladem
990,00 Kč 1 990,00 Kč -1 000,00 Kč
S DPH

 

Nyní exklusivní nabídka v luxusním stříbrném potahu CROCODILE.

bamboo-klasik-crocodil.gif

Kvalitní a moderní potahová látka CROCODILE v designu vhodném do všech prostor.
Limitovaná edice !

Bamboo crocodile 2.png

Sedací vak je vhodný do všech prostor. Vaky BAMBOO jsou velice pohodlné a díky opěrce zad mají spíše funkci křesílek. BAMBOO vaky děláme ve 3 velikostech s označením nejmenší KINDER, studentský KLASIK a velký BIG. Je už jen na vás které provedení a barvu zvolíte.
Rozměry : 80x60x80cm
Vhodné pro zatížení do 70kg

Sedací pytle, beanbagy, relaxační vaky či jen sedák nebo tvarovka. Každý jim říká jinak, ale všecny tyto názvy představují jedno a totéž: Větší nebo menší pytel ušitý z různých textilních materiálů volně naplněný nějakou sypkou a lehkou hmotou, obvykle polystyrenovými kuličkami. Desítky let vyplňují miliony pokojů po celém světě a moderní a nápadité interiéry jsou pro ně jako stvořené. Zavřete oči a představte si ten váš. Je velký a červený, nebo menší a černobílý ? Anebo hned dvoumístný ? Vyrobíme vám přesně takový, jaký si vysníte! A věřte, že nebudete litovat. Hodí se nejen do obýváků, dětských pokojů, koutků či mateřských center ale i do firem, čajoven a restaurací. V létě je dokonce můžete položit na terasu či zahradu.

Žádné hodnocení
Produkt přidán do seznamu oblíbených
Produkt přidán k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.